KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14114015
nr 1411 4015
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 117/320. Bildmått: 30x24cm, yttermått inklusive ram: 53x43cm
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:59:42
13/8 21:34:02
14/8 11:39:34
Gösta Gierow
Läs mer om Gösta Gierow